Silver Bali Ball Closure Ring - 8674
$1.77 USD /Need more than what's in stock?
274 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$1.00 USD /Need more than what's in stock?
1333 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037228 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 0.8 x 9.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.04 USD /Need more than what's in stock?
24 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030617 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 0.7 x 11 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.66 USD /Need more than what's in stock?
10 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004405 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.77 USD /Need more than what's in stock?
1386 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037227 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 0.8 x 9.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.61 USD /Need more than what's in stock?
204 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030625 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 0.7 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.72 USD /Need more than what's in stock?
118 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030623 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 0.7 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







