Silver Bali Ball Closure Ring - 3392
$1.28 USD /Need more than what's in stock?
61 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$1.93 USD /Need more than what's in stock?
274 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012019 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 0.7 x 10 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.13 USD /Need more than what's in stock?
24 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030617 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 0.7 x 11 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.84 USD /Need more than what's in stock?
1386 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037227 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 0.8 x 9.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.07 USD /Need more than what's in stock?
1333 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037228 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 0.8 x 9.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.65 USD /Need more than what's in stock?
204 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030625 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 0.7 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.77 USD /Need more than what's in stock?
118 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030623 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 0.7 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







