Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rose Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Crystal
Sold As
Pieces
Weight
1.15 g
Size (w x h)
7 x 9 mm
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
1.20 mm
$8.77 USD /Need more than what's in stock?
$8.00 USD /Need more than what's in stock?
16 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015022 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.72 USD /Need more than what's in stock?
91 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033887 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.93 USD /Need more than what's in stock?
45 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015024 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.05 USD /Need more than what's in stock?
108 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011365 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 15 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.61 USD /Need more than what's in stock?
331 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009586 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.22 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015759 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 13 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
