SKU
10005923
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pairs
Weight
0.88 g
Hoop Size
1.2 x 25 mm (External Diameter)
$6.02 USD /Need more than what's in stock?
187 in stock /Need more than what's in stock?
$3.78 USD
8 in stock
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022642 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.3 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.97 USD /Need more than what's in stock?
95 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000311 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 25 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.42 USD /Need more than what's in stock?
24 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000306 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.88 USD /Need more than what's in stock?
271 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000301 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.87 USD /Need more than what's in stock?
396 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000304 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$16.27 USD /Need more than what's in stock?
160 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005925 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 60 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
