12mm Silver Hoop Earrings - 1313
$2.61 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
373 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10000304
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pairs
Weight
0.40 g
Hoop Size
1.2 x 12 mm (External Diameter)
Tarnish Protection
E-Coat
$2.41 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
6 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006483 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.29 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
18 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10017424 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.34 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
649 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000302 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.65 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
180 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000301 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10018528 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.08 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
304 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000300 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







