60mm Silver Hoop Earrings - 4489
$16.27 USD /Need more than what's in stock?
160 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$3.18 USD /Need more than what's in stock?
197 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000303 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.42 USD /Need more than what's in stock?
23 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000306 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.97 USD /Need more than what's in stock?
95 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000311 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 25 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.87 USD /Need more than what's in stock?
395 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000304 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.88 USD /Need more than what's in stock?
270 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000301 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.62 USD /Need more than what's in stock?
46 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006483 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







