14mm Silver French Lock Hoop Earrings - 7978
$3.68 USD /Need more than what's in stock?
65 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$3.18 USD /Need more than what's in stock?
178 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011265 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.21 USD /Need more than what's in stock?
27 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011029 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.5 x 18 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.35 USD /Need more than what's in stock?
41 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029726 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.2 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.23 USD /Need more than what's in stock?
14 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035973 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 30 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.42 USD /Need more than what's in stock?
10 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033904 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.5 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.39 USD /Need more than what's in stock?
68 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011456 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 16 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







