14mm Silver French Lock Hoop Earrings - 16491
$7.18 USD /Need more than what's in stock?
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
$3.18 USD /Need more than what's in stock?
190 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011265 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.42 USD /Need more than what's in stock?
11 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033904 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.5 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.09 USD /Need more than what's in stock?
31 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034954 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 20 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.52 USD /Need more than what's in stock?
48 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011376 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.35 USD /Need more than what's in stock?
42 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029726 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 2.2 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.45 USD /Need more than what's in stock?
95 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029569 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 2.2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







