SKU
10035969
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pairs
Weight
0.74 g
Hoop Size
1.5 x 10 mm (External Diameter)
Tarnish Protection
E-Coat
$5.84 USD /Need more than what's in stock?
12 in stock /Need more than what's in stock?
$10.77 USD /Need more than what's in stock?
130 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032188 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 2 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$20.02 USD /Need more than what's in stock?
48 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029552 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 18 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.60 USD /Need more than what's in stock?
42 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032292 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$16.86 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037222 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 6 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.08 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035971 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.2 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$20.59 USD /Need more than what's in stock?
96 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031462 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 3 x 18 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
