15mm Silver Twisted Huggie Earrings - 19506
$16.24 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
65 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10029553
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pairs
Weight
2.60 g
Hoop Size
3 x 15 mm (External Diameter)
Tarnish Protection
E-Coat
$10.77 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
131 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032188 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 2 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$14.36 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
63 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031737 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 4 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$12.48 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031619 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3.5 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$13.80 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
66 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030030 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 4 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.27 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029720 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$16.95 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
78 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031734 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 3 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







