SKU
10034326
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pieces
Weight
0.90 g
Chain Length
15 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$7.11 USD /Need more than what's in stock?
56 in stock /Need more than what's in stock?
$7.84 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034337 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6, 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.23 USD /Need more than what's in stock?
15 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034323 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 15 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.32 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034348 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.53 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034338 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4, 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.59 USD /Need more than what's in stock?
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034352 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.31 USD /Need more than what's in stock?
45 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012872 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
