SKU
10038365
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Hand Polish
Sold As
Pieces
Weight
0.76 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
Chain Length
15 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$7.07 USD /Need more than what's in stock?
9 in stock /Need more than what's in stock?
$7.96 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034347 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.32 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034348 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$26.22 USD /Need more than what's in stock?
56 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037454 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 15 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.79 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034351 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.23 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037024 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.59 USD /Need more than what's in stock?
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034352 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
