Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pieces
Weight
2.95 g
Chain Length
15 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
2 mm
$24.09 USD /Need more than what's in stock?
$24.09 USD
3 in stock
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011596 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Chain Length | 16 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$24.09 USD
77 in stock
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011593 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Chain Length | 16 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$25.03 USD
90 in stock
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011597 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Chain Length | 16 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.32 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034348 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.84 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034337 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6, 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$25.39 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033376 ... 10033377 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Chain Length | 16 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
