18cm Silver Satellite Bracelet with Extension - 21446
$4.79 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
95 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10032695
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pieces
Weight
0.58 g
Size (w x h)
1.80 x 1.80 mm
Chain Length
15 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
0.80 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$9.08 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
99 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006119 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 2.6 x 2.6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012114 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032696 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 1.80 x 1.80 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$15.61 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
46 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006835 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012115 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$26.22 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
56 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037454 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 15 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







