AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034389 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034391 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032095 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034271 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034264 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033515 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034255 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034722 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 1.8 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034723 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 1.5 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034403 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034421 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034644 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034143 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034150 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034149 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5.5 x 5.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034947 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 22 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.85 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035134 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036047 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033631 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034105 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034125 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034106 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034649 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034399 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034972 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033867 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033746 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034380 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034415 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034362 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034370 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034413 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034367 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034368 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034365 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034395 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034366 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034360 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033741 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034401 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033580 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033893 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033419 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032371 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10023139 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033522 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033324 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033310 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033431 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033439 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |






















































