Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pairs
Weight
1.28 g
Size (w x h)
2 x 2 mm
Hoop Size
1.7 x 12 mm (External Diameter)
Chain Length
4.5 cm
Chain Thickness
1.00 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$9.84 USD /Need more than what's in stock?
$15.90 USD /Need more than what's in stock?
121 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031275 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 2.5 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.45 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10023086 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.6 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.41 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029464 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 2 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038372 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038373 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.64 USD /Need more than what's in stock?
104 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10023741 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
