Welcome to the home of wholesale silver jewelry. As industry leaders, our 925 silver jewelry wholesale best sellers are filled with trending styles & all-time classics, based on fast-sellers in the last 30 days, perfect for jewelry brands of every size. Explore the hero pieces that will become a permanent part of your jewelry business, from sparkling rings to silver pendants and quirky kids’ earrings. Our factory direct silver jewelry has a low minimum order value with new arrivals added daily.
$2.86 USD
32 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000168 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.22 USD
6 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009170 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.56 USD
59 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033030 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.07 USD
33 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033780 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014868 ... 10014870 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.23 USD
870 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001473 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015797 ... 10015798 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003691 ... 10003692 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033449 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.51 USD
107 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007939 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.92 USD
38 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008070 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.07 USD
68 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007109 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.34 USD
649 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000302 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.57 USD
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033063 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.29 USD
17 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005052 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.23 USD
157 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000647 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.46 USD
32 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008985 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009773 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 0.7 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014288 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.53 USD
141 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014295 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.74 USD
35 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009677 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.55 USD
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010463 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.53 USD
48 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014294 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.02 USD
55 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010460 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001261 ... 10001264 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.01 USD
88 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032282 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000352 ... 10000353 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.91 USD
146 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000303 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.05 USD
33 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000142 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010113 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 10 , 12 , 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014883 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.29 USD
13 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010348 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.72 USD
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006373 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.12 USD
24 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 0.6 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.98 USD
48 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031344 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.2 x 10 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.37 USD
37 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006142 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8.5 x 5.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.09 USD
19 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003202 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.70 USD
77 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029436 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022014 ... 10000902 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.07 USD
42 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005211 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10019287 ... 10008416 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.18 USD
262 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001345 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.32 USD
46 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009108 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034754 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 16.5 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001634 ... 10000919 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.85 USD
31 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022757 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.64 USD
110 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10023741 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.37 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010277 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032708 ... 10032709 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |

































































