AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010119 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat, Rose Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010104 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat, Rose Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 4, 2 x 4, 2 x 4 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010103 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 4, 5 x 5, 5 x 6 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |




