Silver Moon Star and Heart Stud Earrings Set - 7702
$9.27 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
21 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10010103
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Finishing
Hand Polish
Weight
1.27 g
Size (w x h)
5x4, 5x5, 5x6 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$6.98 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033968 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9, 6 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.28 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033970 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7, x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033999 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10, 7 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034027 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4, 3 x 3, 2 x 2 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.20 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
32 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034036 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 5, 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034046 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 10 , 12 , 14 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |







