Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pieces
Weight
0.44 g
Hoop Size
1.2 x 11 mm (External Diameter)
Tarnish Protection
E-Coat
$3.46 USD /Need more than what's in stock?
$3.47 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031595 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.26 USD /Need more than what's in stock?
61 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031534 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.16 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031563 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 15 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.09 USD /Need more than what's in stock?
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031518 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.02 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031574 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 3.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.73 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031575 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
