Metal
925 Sterling Silver , Titanium
Plating
Rhodium
Sold As
Pieces
Weight
0.22 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
$2.89 USD /Need more than what's in stock?
$3.67 USD /Need more than what's in stock?
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034594 ... 10034595 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.41 USD /Need more than what's in stock?
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036692 ... 10036693 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034593 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 3 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036694 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.76 USD /Need more than what's in stock?
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034588 ... 10034587 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.91 USD /Need more than what's in stock?
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034601 ... 10034600 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
