Metal
925 Sterling Silver , Titanium
Plating
Rhodium
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pieces
Weight
0.96 g
Size (w x h)
16.5 x 8 mm
$7.28 USD /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034480 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 11.5 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.82 USD /Need more than what's in stock?
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036748 ... 10036749 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2.5 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034459 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2.5 x 10 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034823 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2.5 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.15 USD /Need more than what's in stock?
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034799 ... 10034470 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.16 USD /Need more than what's in stock?
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034615 ... 10034463 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
