Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pieces
Weight
0.53 g
Size (w x h)
10 x 5 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$4.83 – $5.37 USD /Need more than what's in stock?
$3.14 – $3.49 USD /Need more than what's in stock?
0.8x60.8x81.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035392 ... 10035393 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 3.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.20 – $3.55 USD /Need more than what's in stock?
0.8x60.8x81.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035422 ... 10035423 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.25 – $3.61 USD /Need more than what's in stock?
0.8x60.8x81.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035416 ... 10035417 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.4 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.09 – $3.44 USD /Need more than what's in stock?
0.8x61.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035326 ... 10035435 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 4.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.58 – $3.97 USD /Need more than what's in stock?
0.8x60.8x81.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035371 ... 10035372 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 6.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.22 – $3.57 USD /Need more than what's in stock?
0.8x81.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035367 ... 10031195 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
