Metal
925 Sterling Silver , Titanium
Plating
Rose Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pieces
Weight
0.38 g
Size (w x h)
6 x 9 mm
$4.27 USD /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036743 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 3 x 9 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.46 USD /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036725 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.96 USD /Need more than what's in stock?
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034622 ... 10034458 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036746 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 3 x 9 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036752 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 2.5 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.82 USD /Need more than what's in stock?
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036748 ... 10036749 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2.5 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
