Our Wholesale Silver Twisted Circle Stud Earring - 7776 are perfect for continuous use, weighing 0.93g and made from 925 sterling silver with a Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish. A flexible choice for any Geometrical collection.
Silver Twisted Circle Stud Earrings - 7776
$6.23 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
79 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10011239
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pairs
Weight
0.93 g
Size (w x h)
10 x 16 mm
Tarnish Protection
E-Coat
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020880 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.42 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
94 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012941 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032251 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 1.8 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.77 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037394 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.18 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
56 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10002580 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized + E-Coat |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.59 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010451 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







