Silver Twisted Bow Stud Earrings - 22101
$4.75 USD /Need more than what's in stock?
1 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$5.53 USD /Need more than what's in stock?
25 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10023061 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.37 USD /Need more than what's in stock?
56 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022961 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 10 x 16 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.23 USD /Need more than what's in stock?
54 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011239 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 16 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.42 USD /Need more than what's in stock?
94 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012941 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.59 USD /Need more than what's in stock?
69 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034935 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 1.8 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.87 USD /Need more than what's in stock?
88 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010440 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







