Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Sold As
Pieces
Weight
0.56 g
Size (w x h)
6x6, 6x5 mm
Chain Length
4 cm
Chain Thickness
1.00 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$4.34 USD /Need more than what's in stock?
$2.64 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038454 ... 10037916 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.42 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037870 ... 10037871 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.98 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037915 ... 10037909 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.25 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037854 ... 10037855 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.76 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036074 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7.5 x 7.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.58 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037905 ... 10037906 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
