Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rhodium
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.68 g
Size (w x h)
7 x 7 mm
$5.07 USD /Need more than what's in stock?
$2.25 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037854 ... 10037855 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.58 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037905 ... 10037906 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.42 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037870 ... 10037871 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.98 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037915 ... 10037909 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.64 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038454 ... 10037916 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.30 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037866 ... 10037867 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
