Designed by our experts, the Wholesale Silver Tiny Heart Stud Earrings - 12050 showcase a sleek 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) finish on lightweight hypoallergenic silver, perfect for lobe or second piercings.
Silver Tiny Heart Stud Earrings - 12050
$3.69 USD /Need more than what's in stock?
53 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$4.07 USD /Need more than what's in stock?
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037119 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.80 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037446 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 0.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.87 USD /Need more than what's in stock?
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037113 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.86 USD /Need more than what's in stock?
7 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038575 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.93 USD /Need more than what's in stock?
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.64 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037110 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







