Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.36 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
$2.95 USD /Need more than what's in stock?
$2.65 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038454 ... 10037916 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.73 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031643 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.42 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037870 ... 10037871 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.98 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037915 ... 10037909 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.16 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033328 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.25 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029731 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
