Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Finishing
Hand Polish
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pairs
Weight
1.06 g
Size (w x h)
7 x 9 mm
$6.08 – $7.60 USD /Need more than what's in stock?
$3.62 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034391 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.66 – $3.32 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010606 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.98 – $2.47 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003674 ... 10000371 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003956 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000373 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003946 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
