Flexible to any style, our Wholesale Silver Square Stud Earrings - 1715 feature a minimalistic Geometrical design and have a Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish. Each pair weighs about 0.76g and is free of nickel and lead.
Silver Square Stud Earrings - 1715
$4.93 USD /Need more than what's in stock?
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
$4.80 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037446 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 0.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.09 USD /Need more than what's in stock?
47 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032232 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.64 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037110 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.70 USD /Need more than what's in stock?
63 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000059 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.35 USD /Need more than what's in stock?
58 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022579 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.50 x 2.50 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.93 USD /Need more than what's in stock?
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







