Featuring a lightweight design that weighs only 0.4g, the Wholesale Silver Square Stud Earrings - 1059 go well with any modern collection. Each pair has a nice Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish.
Silver Square Stud Earrings - 1059
$2.70 USD /Need more than what's in stock?
63 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$7.93 USD /Need more than what's in stock?
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.64 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037110 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.09 USD /Need more than what's in stock?
47 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032232 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.35 USD /Need more than what's in stock?
58 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022579 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.50 x 2.50 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.80 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037446 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 0.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.07 USD /Need more than what's in stock?
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037119 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







