Our lightweight Wholesale Silver Snake Stud Earring - 10882 with a stylish Animal design are suitable for any occasion. Completed with a minimal Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish, this pair weighs around 0.42g.
Silver Snake Stud Earrings - 10882
$2.74 USD /Need more than what's in stock?
97 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$7.37 USD /Need more than what's in stock?
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037389 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.76 USD /Need more than what's in stock?
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037391 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.97 USD /Need more than what's in stock?
54 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10019081 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.77 USD /Need more than what's in stock?
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037394 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.76 USD /Need more than what's in stock?
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037388 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.37 USD /Need more than what's in stock?
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037392 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







