Our 925 sterling Wholesale Silver Shell Stud Earrings - 8807 are minimalist, hypoallergenic with a Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish. weighing 0.86g. Perfect for ear stacks and any style.
Silver Shell Stud Earrings - 8807
$5.98 USD /Need more than what's in stock?
41 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$2.67 USD /Need more than what's in stock?
40 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033242 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.64 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037110 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.78 USD /Need more than what's in stock?
51 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10023804 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.93 USD /Need more than what's in stock?
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.86 USD /Need more than what's in stock?
7 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038575 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.80 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037446 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 0.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







