Weighing 0.85g, our Wholesale Silver Scorpion Stud Earrings - 1139 feature a clean Oxidized + E-Coat (Anti-Tarnish) finish, giving a darker appearance to this classic design. This lightweight pair is suitable for continuous wear.
Silver Scorpion Stud Earrings - 1139
$5.48 USD
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Out of stock
Discontinued
Get an alert when the product is in stock:
- |
SKU
10000139
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Oxidized + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pairs
Weight
0.85 g
Size (w x h)
6 x 11 mm
$5.64 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037110 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.07 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037119 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.80 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037446 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 0.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.93 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.48 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037112 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.87 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037113 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







