Crafted using hypoallergenic silver for everyday wear, our Wholesale Silver Scorpio Zodiac Sign Stud Earrings - 7041 feature a classy Zodiac design and a Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish. Each pair weighs about 0.84g.
Silver Scorpio Zodiac Sign Stud Earrings - 7041
$5.87 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
51 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10009487
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pairs
Weight
0.84 g
Size (w x h)
8 x 9 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$6.39 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036080 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.76 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037391 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.37 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037389 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.76 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
50 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037388 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.77 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037394 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.37 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
28 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037392 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







