Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Enamel
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.72 g
Size (w x h)
5.5 x 5.5 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$4.01 USD /Need more than what's in stock?
$3.23 USD /Need more than what's in stock?
157 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000647 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032268 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.66 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031438 ... 10017970 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.36 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022014 ... 10000902 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.59 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10023335 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.52 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001634 ... 10000919 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
