Designed by experts and made here in Thailand, our Wholesale Silver Horseshoe Stud Earrings - 20625 features a clean 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) finish. They are nickel and lead free, weighing approximately 0.76g.
Silver Horseshoe Stud Earrings - 20625
$5.85 USD /Need more than what's in stock?
53 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$5.64 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037110 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.80 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037446 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 0.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.96 USD /Need more than what's in stock?
25 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031273 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.09 USD /Need more than what's in stock?
45 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008854 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.66 USD /Need more than what's in stock?
16 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011546 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.41 USD /Need more than what's in stock?
118 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10019041 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







