Designed with simplicity in mind, these Wholesale Silver Heart Stud Earrings - 21524 are crafted from hypoallergenic 925 silver with a minimal Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish. Excellent choice for sensitive skin.
Silver Heart Stud Earrings - 21524
$3.49 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
31 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10032803
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Enamel
Sold As
Pairs
Weight
0.49 g
Size (w x h)
8 x 8 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$4.87 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
14 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031952 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.46 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013339 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.41 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist





Select Color
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005367 ... 10005368 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.74 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
29 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007862 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.53 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist



Select Color
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014868 ... 10014869 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.18 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
23 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10016856 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







