The Wholesale Silver Heart Opal Stud Earrings - 19504 are crafted with a Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish on sterling silver. Featuring Cubic Zirconia, Lab-grown Opal, they fit any Heart collection
Silver Heart Opal Stud Earrings - 19504
$9.31 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
15 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10029551
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia, Lab-grown Opal
Sold As
Pairs
Weight
0.98 g
Size (w x h)
6 x 9 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$3.21 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist




Select Color
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000366 ... 10003697 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.42 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist




Select Color
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000365 ... 10003691 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.33 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist



Select Color
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006613 ... 10006614 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.10 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037555 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003688 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.72 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
65 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10021914 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |








