Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.55 g
Size (w x h)
10 x 6 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$3.84 USD /Need more than what's in stock?
$3.53 USD /Need more than what's in stock?
48 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014294 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.41 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005367 ... 10005368 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.53 USD /Need more than what's in stock?
114 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014293 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.52 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014868 ... 10014870 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.24 USD /Need more than what's in stock?
39 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014899 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.53 USD /Need more than what's in stock?
141 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014295 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
