Silver Heart Double Stud Earrings with Chain - 22464
$3.26 USD /Need more than what's in stock?
48 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$2.86 USD /Need more than what's in stock?
7 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038575 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.64 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037110 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.34 USD /Need more than what's in stock?
38 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000158 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.74 USD /Need more than what's in stock?
57 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.38 USD /Need more than what's in stock?
18 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020788 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.34 USD /Need more than what's in stock?
128 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001649 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







