SKU
10006923
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rose Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pairs
Weight
0.75 g
Size (w x h)
4 x 12 mm
$4.75 USD /Need more than what's in stock?
Out of stock /Need more than what's in stock?
$5.62 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037438 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014214 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.33 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006613 ... 10006614 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.93 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10021169 ... 10016501 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.42 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003691 ... 10003692 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.21 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003697 ... 10003698 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
