Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rhodium
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
1.10 g
Size (w x h)
9 x 8 mm
$6.02 USD /Need more than what's in stock?
$2.98 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037915 ... 10037909 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.24 USD /Need more than what's in stock?
49 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030997 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.24 USD /Need more than what's in stock?
50 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014899 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.53 USD /Need more than what's in stock?
205 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014295 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.08 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001135 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.26 USD /Need more than what's in stock?
10 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10017574 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
