Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pairs
Weight
1.23 g
Size (w x h)
2.3 x 12 mm
$8.57 USD /Need more than what's in stock?
$2.64 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038454 ... 10037916 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.98 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037915 ... 10037909 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.53 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037890 ... 10037891 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.42 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037870 ... 10037871 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.30 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037866 ... 10037867 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.58 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037905 ... 10037906 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
