Our 925 sterling Wholesale Silver Half Hoop Stud Earrings - 9259 are minimalist, hypoallergenic with a Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish. weighing 0.75g. Perfect for ear stacks and any style.
Silver Half Hoop Stud Earrings - 9259
$5.81 USD /Need more than what's in stock?
59 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$10.83 USD /Need more than what's in stock?
19 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031549 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.63 USD /Need more than what's in stock?
40 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10028820 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.95 USD /Need more than what's in stock?
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10002600 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.07 USD /Need more than what's in stock?
57 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005211 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.71 USD /Need more than what's in stock?
8 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10021726 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 16 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.70 USD /Need more than what's in stock?
85 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029436 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







