Silver Geometric Opal Stud Earrings - 23641
$8.25 USD /Need more than what's in stock?
59 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$8.39 USD /Need more than what's in stock?
30 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036235 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.97 USD /Need more than what's in stock?
49 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036205 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.52 USD /Need more than what's in stock?
21 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035317 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.39 USD /Need more than what's in stock?
42 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036233 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.39 USD /Need more than what's in stock?
41 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036234 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.25 USD /Need more than what's in stock?
15 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036208 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







