Silver Flower Stud Earrings - 24535
$10.38 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
- |
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Imitation Pearl
Sold As
Pairs
Weight
1.25 g
Size (w x h)
8 x 9 mm
$7.58 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
28 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036172 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.51 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
37 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036166 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.51 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
45 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036165 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.15 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
60 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036195 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.15 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
62 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036194 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.74 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032065 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |










