Silver Flower Stud Earrings - 23441
$4.08 USD /Need more than what's in stock?
60 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$9.99 USD /Need more than what's in stock?
32 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037569 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.96 USD /Need more than what's in stock?
111 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015814 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.80 USD /Need more than what's in stock?
18 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10002891 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.15 USD /Need more than what's in stock?
34 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10002892 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.48 USD /Need more than what's in stock?
39 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037357 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.00 USD /Need more than what's in stock?
89 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







